Wszystkie Impuls

Zawiasy TECTUS jako element dekoracyjny!

# IMPULS | Od ponad 125 lat firma SIMONSWERK jest jednym z liderów w zakresie produkcji zawiasów drzwiowych. Przedsiębiorstwo wyróżnia wysoka jakość produktów, nieustanna innowacyjność oraz dbałość o dobre relacje z klientami.

Zawiasy firmy SIMONSWERK są odpowiedzią na różnorodne wymagania w ramach różnych zakresów zastosowania. Od 2002 roku TECTUS jest integralną częścią gamy produktów SIMONSWERK, a dzięki ciągłemu rozwojowi jest teraz bardziej innowacyjny i wydajny niż kiedykolwiek. Od prostych drzwi wewnętrznych po duże, wytrzymałe drzwi - system zawiasów TECTUS to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów

Całkowicie ukryty system zawiasów

 „Tworzenie czegoś niewidzialnego to także design!” – to projektowanie przedmiotów w taki sposób, aby ich rzeczywista wartość znajdowała się w tle, dając przestrzeń innym elementom.

Do naszej oferty magazynowej dołączyły kolejne zawiasy TECTUS 240 3D oraz TECTUS 340 3D w czarnym wykończeniu. Są one dedykowane  do drzwi o wadze do 60 kg (102265593) i do 80 kg (102265594). Zawiasy te są całkowicie ukryte, umożliwiają zlicowanie drzwi bezprzylgowych i „wtopienie” ich w pomieszczenia o prostych liniach. Mają kąt otwarcia 180 stopni i mogą być stosowane na ramach drewnianych, stalowych i aluminiowych. Trójwymiarowa regulacja i niewymagająca konserwacji technologia łożysk ślizgowych w znaczny sposób ułatwiają montaż i użytkowanie.

Czerń elegancka i ponadczasowa

Czerń jest niezwykle elegancka, a przy tym doskonale pasuje do każdego innego koloru.  Dobrze dobrany kolor ścian, mebli, uchwytów meblowych, klamek,  a nawet zawiasów może sprawić, że wnętrze będzie prezentowało się niezwykle efektownie, a dodatkowo nabierze charakteru oraz wyrazu.

W połączeniu i skoordynowaniu z innymi modnymi materiałami, takimi jak beton, jasny dąb lub stal w rdzawym kolorze, czerń nada pomieszczeniom chłodny, minimalistyczny, a zarazem elegancki wygląd.

 

Kliknij i zobacz  czarny TECTUS 240 3D  oraz  czarny TECTUS 340 3D

Aby zobaczyć pozostałe zawiasy TECTUS kliknij tytaj.

( )