Wszystkie Impuls

Planero: Elegancja i komfort w czystej postaci

# IMPULS | Optymalna funkcjonalność, design oraz komfort użytkowania traktowane są jako najwyższy priorytet firmy Vauth-Sagel od momentu jej powstania. Dyrektor zarządzający Claus Sagel podkreśla, iż we wszelkich działaniach zarówno na etapie projektów jak i wykonania człowiek znajduje się w centrum uwagi.

Planero to doskonały przykład tego twierdzenia. Wymagania estetyczne i styl życia mają bezpośredni wpływ na wnętrze naszych mebli. Komponenty techniczne stają się coraz mniej widoczne - ale jednocześnie oferują niemal magiczną łatwość obsługi. Jako przemyślany produkt, który doskonale organizuje wnętrze przestrzeni ukrytej za frontami, Planero idealnie wpasowuje się w portfolio Vauth-Sagel.

 

Jest to linia koszy wykonana z wysokiej jakości stali. Miękkie, zaokrąglone kształty nadają elegancji, a krawędzie z malowanej proszkowo blachy stalowej i drewniane dno tworzą płaską konstrukcję bez widocznych punktów zawieszenia. Planero łączy w sobie najwyższe standardy designu z praktyczną obsługą i higieną: nałożone półki można  łatwo zdjąć w celu dokładnego wyczyszczenia.

Planero dedykowane jest do prawie wszystkich wariantów okuć, takich jak  carga wysokie VS TAL, carga podblatowe VS SUNB, wysuwy narożne CORNERSTONE MAXX i VS COR. 

Planero dostępne jest w dwóch wariantach kolorystycznych: antracyt oraz biały. PLANERO WHITE to nowość w Schachermayer od wiosny 2021. Zestawienie białych koszy z antracytowymi okuciami i czarnym profilem uszczelniającym pomoże uniknąć monotonii nadając wyrazistości i elegancji naszym meblom.

Wszystkie produkty Planero dostępne tutaj.

( )