To nas napędza: od 1838 r.

W roku 1838 Joseph Schachermayr założył zakład ślusarski w Linzu. Był to kamień węgielny naszego przedsiębiorstwa rodzinnego. Od tego czasu firma Schachermayer stale rozwijała się na rynku. Dzięki szerokiej perspektywie gospodarczej i innowacyjnym impulsom przedsiębiorcy na przestrzeni kilku pokoleń zapewnili nam stabilny rozwój. 

Przedsiębiorstwo rodzinne w 6 pokoleniu

Od roku 2008 Gerd i Josef Schachermayer prowadzą naszą grupę przedsiębiorstw i tym samym kontynuują tradycję rodzinną sięgającą ponad 180 lat. Gerd Schachermayer jest prezesem Schachermayer, a Josef Schachermayer - Rechberger. Pod ich przewodnictwem przeprowadzane są długotrwałe inwestycje w zakresie przebudowy i rozbudowy obu przedsiębiorstw, a ponadto filie w kraju i za granicą są regularnie modernizowane. Z uwagi na to, że kładziemy nacisk na wychodzenie klientowi naprzeciw, pod kierownictwem Gerda Schachermayera rozbudowujemy naszą ofertę usługową. Dwaj bracia są obecnie szóstym pokoleniem prowadzącym nasze rodzinne przedsiębiorstwo.

Hurtownia produktów technicznych

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i bardzo dużym wyborem asortymentu produktów technicznych i rozwiązań w zakresie designu. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie dostarczyć rynkowi wysoką jakość usług i profesjonalną obsługę klienta. W całej Europie oferujemy wsparcie dla przedsiębiorców zajmujących się obróbką metalu, drewna i szkła oraz dla klientów działających w przemyśle i handlu. Chętnie zaopatrzymy również Ciebie, gdyż dysponujemy szerokim wyborem produktów i pomagamy w realizacji projektów. W naszym katalogu online dostępnych jest ponad 100  000 artykułów z naszego magazynu: Okładziny meblowe, zapięcia, prefabrykaty budowlane, technika na potrzeby magazynów, metale, narzędzia, chemiczno-techniczne produkty, urządzenia kuchenne, zlewozmywaki, armatura, urządzenia sanitarne, maszyny do obróbki drewna i metalu.

Przejdź do katalogu online.

 

Usługodawca bliski klientowi

Nasi klienci mają dostęp do bardzo dużego asortymentu, korzystają z nowoczesnych struktur logistycznych, porównują produkty i zamawiają je praktycznie w sklepie internetowym lub korzystają ze wsparcia naszych przedstawicieli handlowych na terenie całej Austrii. Odnośnie do doradztwa: Nasza sieć ekspertów z różnych działów specjalistycznych służy również pomocą w przypadku kompleksowych rozwiązań i pytań. Najważniejsze dla nas są indywidualne rozwiązania i szybkie wdrażanie pomysłów. Oferujemy wsparcie w zakresie usług sprzedaży, procesów, produkcji, logistyki i maszyn. Dzięki temu Ty możesz skupić się na tym, co najistotniejsze dla Ciebie.

Przekonaj się o naszej szerokiej ofercie.

 

 

Korzenie w regionie, działalność w całej Europie

Znasz Yellow-City w Linzu? Wielu klientów tak właśnie nazywało naszą centralę w obszarze przemysłowym w Linzu o powierzchni 6000 mkw. Ponadto dysponujemy nowoczesną przestrzenią wystawową i oferujemy najlepsze wsparcie dla klientów w następujących miastach: Wiedeń, St. Pölten, Graz, Villach, Rankweil, Innsbruck i Salzburg. W następujących krajach dostępna jest oferta dopasowaną do potrzeb danego kraju ofertę: Węgry, Czechy, Słowenia, Słowacja, Chorwacja, Polska, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Rumunia, Włochy i Niemcy. Ponadto od nazwy „Yellow-City” pochodzi nasz hashtag #helloyellow. Obserwuj nas również online - nasze multimedia czekają na Ciebie!

Kontakt i dojazd do wszystkich placówek