Rejestracja do Newslettera

Bądź zawsze na bieżąco! Nasz newsletter ukazuje się regularnie i informuje o aktualnych wydarzeniach, nowościach i inspirujących projektach naszych klientów.

Usługa Newslettera

Najważniejsze informacje zawsze w zasięgu wzroku. Dzięki Newsletterowi firmy Schachermayer Polska będziesz na bieżąco z trendami w branży. Regularnie będziesz otrzymywać pocztą elektroniczną najnowsze informacje o produktach i nowościach firmowych z różnych dziedzin.

Podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail jednoznacznie wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od Schachermayer Polska Sp. z o.o.

Rejestracja

Informacje o ochronie danych osobowych

Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych są dla nas szczególnie ważne. W ramach wysyłania Newslettera Twoje dane osobowe, które nam przekazałeś, będą przechowywane i przetwarzane w zakresie, w jakim jest to niezbędne do wysyłki treści marketingowych. Zgadzając się na ten Newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie reklam od naszej firmy.

W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę, bezpośrednio w stopce Newslettera klikając na  REZYGNACJA Z  NEWSLETTERA lub po prostu wysłając nam e-mail z adresem do usunięcia na marketing@schachermayer.pl.

Informacje o ochronie danych osobowych