Wszystkie Wszystkie Przegląd Impuls W praktyce

VS ADD® Door „wyczarowuje” więcej miejsca!

A jeśli wewnątrz szafy znalazłoby się dodatkowe miejsce do przechowywania? Nieprawdopodobne, a jednak możliwe! Aby wygospodarować przestrzeń na rzeczy, które są często używane i powinny być stale pod ręką, Vauth - Sagel stworzył inteligentny system regałów ADD Door.

Wykorzystuje on już istniejące, ale wcześniej w większości niewykorzystane miejsce po wewnętrznej stronie frontów meblowych, po wewnętrznej stronie ścian szaf. ADD Door można również zamontować w dowolnym innym miejscu na ścianie. Tam gdzie go zamontujemy natychmiast powstaje dodatkowa, łatwo dostępna przestrzeń. System ten oferuje nie tylko komfort użytkowania, ale również montażu. Może być indywidualnie dostosowywany do potrzeb i rozbudowywany w bardzo prosty sposób, zaledwie w ciągu kilku sekund.

 

Vauth-Sagel stawia sobie za cel maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Rezultatem tego jest nowy produkt - VS ADD® Door, inteligentne rozwiązanie, którego nigdy wcześniej nie widziano. Spełnia najwyższe standardy pod względem funkcjonalności oraz designu.  

Dla właścicieli firmy priorytetem jest projektowanie i produkcja takich rozwiązań, które mają ułatwiać ludziom życie, a jednocześnie wyróżniać się designem. Mają nadawać naszym meblom nietuzinkowy charakter. Taki jest właśnie purystyczny system półek ADD Door!

Już w sprzedaży! Zobacz szczegóły oferty w Webkatalogu.

( )