Wszystkie Impuls

Szkolenia Schachermayer!!!

Rozpoczynamy cykl szkoleń tematycznych dla Klientów Schachermayer Polska. Naszym priorytetem jest możliwość przekazania Państwu wiedzy z zakresu montażu i użytkowania produktów z naszej oferty.

Szkolenia będą podzielone na część teoretyczną, w trakcie której przedstawione zostaną Wam najważniejsze informacje w pigułce, aby później w części praktycznej  móc  wszystko sprawdzić i przetestować własnoręcznie.  W trakcie szkoleń będzie też czas na Państwa pytania i wymianę doświadczeń.  Udział w naszych szkoleniach będzie bezpłatny oraz potwierdzony w formie certyfikatu. Dla klientów biorących udział w szkoleniach przygotowaliśmy dodatkowe promocje!

Aby zapewnić Państwu komfort w trakcie praktycznej części szkolenia, postanowiliśmy ograniczyć liczbę uczestników, dlatego też konieczna jest Państwa wcześniejsza rejestracja na konkretny termin.

Zaczynamy 10.10.2022, a pierwszy blok tematyczny, na który już dziś Państwa zapraszamy dotyczy produktu szwajcarskiej firmy Lamello. Będzie to cykl szkoleń z zakresu  obsługi urządzenia ZETA P2, doboru odpowiednich metod łączenia, charakterystyki złączek, frezowania i łączenia formatek.

Szkolenia z tego tematu zaplanowane są do końca roku 2022. Jeśli jednak dostrzeżemy potrzebę powtórzenia tego bloku tematycznego z pewnością to zrobimy.

 

TERMINARZ SZKOLEŃ

Październik – 10, 24, 31

Listopad – 7, 14, 21, 28

Grudzień – 5, 12

 

W celu rejestracji prosimy o kontakt z naszymi Przedstawicielami Handlowymi bądź Działem Obsługi Klienta.  Serdecznie zapraszamy!

( )