Wszystkie Impuls

Szkolenia produktowe „szyte na miarę”

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym projektem szkoleń produktowych, które zostały stworzone z myślą o dynamicznej branży meblarskiej, w której stale zmieniające się trendy wymagają od nas ciągłego doskonalenia.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, zorganizowaliśmy cykl szkoleń, które nie tylko integrują teorię z praktyką, ale także zapewniają doskonałą okazję do lepszego zrozumienia naszych produktów oraz ich potencjału.

 

Podczas tych interaktywnych spotkań, zespół ekspertów Schachermayer będzie także dostępny, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić wskazówek dotyczących wykorzystania naszych produktów w praktyce. Nasze szkolenia są "szyte na miarę", co oznacza, że tematyka każdego spotkania będzie dostosowana do konkretnych potrzeb uczestników, zapewniając im maksymalnie wartościową i praktyczną wiedzę.

Spotkania zostały zaplanowane w niedużych grupach, abyśmy mogli zapewnić bardziej spersonalizowane podejście i lepsze zrozumienie oczekiwań naszych uczestników. Oprócz omawiania naszych produktów, podczas szkoleń będzie również okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży meblarskiej.

 

Mamy już za sobą dwa tego rodzaju spotkania, podczas których uczestnicy mieli okazję bliżej przyjrzeć się zarówno teoretycznym, jak i praktycznym aspektom produktów m.in. firmy Vauth Sagel, Hailo, produktom z grupy systemów przesuwnych czy też szeroko pojętej elektryce jak oświetlenie i gniazdka.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach, które zapewnią praktyczną wiedzę i wsparcie naszych ekspertów. Zachęcamy do kontaktu z Przedstawicielami Handlowymi SCH w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zorganizowania spotkania.

 

 

 

 

( )