Wszystkie Przegląd

Liczy się wybór! Nowość w Webkatalogu

Wprowadziliśmy nowość w naszym webkatalogu, dzięki której znalezienie odpowiedniego produktu będzie jeszcze łatwiejsze. Od teraz można wybrać odpowiednią wersję naszych produktów - szerokość, długość, kolor lub nośność - bezpośrednio z rozwijanego menu.

Z pewnością dobrze to znasz. Znalazłeś odpowiednie drzwi wewnętrzne lub śruby do swojego projektu w naszym webkatalogu, ale podana szerokość lub średnica nie odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli w grupie produktów znajduje się więcej niż jeden artykuł i co najmniej jeden parametr jest różny, pojawi się on w rozwijanym menu do wyboru. W ten sposób wyświetlone zostaną wszystkie charakterystyczne wartości artykułów, a nie tylko te z artykułu początkowego. Następnie dane zostaną przefiltrowane, a wartości, które już nie pasują, będą wykluczane. 

Na przykład, jeśli szukasz wkrętu do płyt wiórowych, możesz wybrać z rozwijanego menu średnicę, długość i napęd.  Aby ponownie mieć dostęp do wszystkich parametrów/wszystkich artykułów w danej grupie produktowej należy użyć przycisku "Resetuj wybór". Jeśli jednak żaden parametr się nie różni lub w grupie znajduje się tylko jeden artykuł, nie pojawi się menu rozwijane, widok pozostanie bez zmian, 

Widok z menu rozwijanym jest wyświetlany tylko na karcie szczegółowej artykułu w webkatalogu

 

WYPRÓBUJ JUŻ TERAZ

( )