Wszystkie W praktyce

Sezamie zamknij się!

© Bernhars Seyfried (dormakaba), Oskar Kohel (SCH)

Samozamykacz TS 98 XEA firmy dormakaba można montować nie tylko w nowoczesnych biurowcach czy hotelach ale także w budownictwie mieszkaniowym. Samozamykacz spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości, komfortu użytkowania i designu. Projektanci, architekci i monterzy w pełni korzystają z zalet tego udoskonalonego systemu zamykania.

Przedsiębiorstwo Franz Hamerle Gmbh z Wiednia, partner Schachermayer, jako jedno z pierwszych doceniło samozamykacz TS 98 XEA i z powodzeniem zastosowało go w projekcie budowy Erste Campus. Christian Meindl podkreśla wyjątkowość samozamykacza: cechą absolutnie unikatową jest możliwość montażu na 4 sposoby: na skrzydle drzwiowym lub na ościeżnicy, po stronie zawiasu lub po stronie przeciwnej do zawiasu. Te 4 sposoby dają możliwość elastycznego zastosowania samozamykacza na wszystkich poziomach budynku. Co ważne - do wszystkich typów instalacji konieczna jest tylko jedna obudowa.

Funkcjonalność przede wszystkim

TS 98 XEA to miły dla oka samozamykacz, który oprócz szerokiego zakresu zastosowania oferuje funkcję wspomagania otwarcia, płynną regulację siły zamykania a także funkcję tłumienia otwarcia i opóźnienia zamykania. Wszystkich ustawień można wygodnie dokonać od czoła samozamykacza.

WEBKATALOG: Więcej informacji na temat produktu

( )