Wszystkie Wszystkie W praktyce

Nowe funkcje wyszukiwarki SCH

Funkcja wyszukiwania z szybkimi, przejrzystymi i przede wszystkim trafnymi wynikami to podstawa dobrego sklepu internetowego. Właśnie dlatego gruntownie zmieniliśmy kluczowy element naszego katalogu, czyli wyszukiwarkę. Jej nowa wersja zapewni klientom dodatkową korzyść, jaką jest szybkie wyszukiwanie produktów, których aktualnie potrzebują, co przełoży się równocześnie na komfort użytkowania.

Trafne wyniki wyszukiwania

Nowa funkcja zapewni precyzyjne i adekwatne wyniki wyszukiwania. Klienci będą mogli szybko i łatwo znaleźć produkty, oszczędzając jednocześnie  tak cenny w dzisiejszych czasach "czas". Przykład: Szukasz frezarki Lamello. Wpisując w polu wyszukiwania słowa kluczowe "frezarka" i "Lamello"  otrzymasz odpowiednie wyniki.

 

Funkcja podpowiedzi

Nie będziesz musiał już wpisywać całego wyszukiwanego słowa, wystarczy kilka pierwszych liter. Funkcja wyszukiwania rozpozna znaczenie już po kilku wprowadzonych znakach. Jest to interaktywny system, który pomoże użytkownikom w szybszym i łatwiejszym wprowadzaniu odpowiednich wyszukiwanych haseł lub nazw produktów. Klienci będą mogli go używać do bezpośredniego wybierania produktów lub przeskakiwania do określonej grupy produktów, aby ich wyszukiwanie było jeszcze bardziej efektywne.

 

Ulepszone specjalne filtry wyszukiwania

Jeśli na przykład szukasz produktów kilku producentów, będziesz mógł ich dodać w polu Filrt (ikona lejka. Możliwe będzie również dodawanie do filtra innych cech produktów . 

 

Nowa wyszukiwarka już wkrótce!

( )