Wszystkie Wszystkie W praktyce

Frezarki akumulatorowe Lamello - mobilność i wygoda!

#IMPULS | Zawsze pod ręką, gotowe do pracy. Szybkie, mobilne i wszechstronne. Najlepsze narzędzia ze szwajcarską precyzją. Frezarki Classic X i Zeta P2 w nowej wersji akumulatorowej, zapewniającej swobodę pracy i jeszcze szybsze wykonywanie zadań!

Nowa gama bezprzewodowych frezarek Lamello: Classic X i Zeta P2

Classic X

Bezprzewodowa frezarka Classic X to elektornarzędzie do wycinania rowków o szerokości 4 mm. Dzięki tej szybkiej, mobilnej i wszechstronnej w użyciu frezarce oraz wykorzystaniu szerokiej oferty złączek (stałych, samozaciskowych lub demontowanych) precyzyjnie połączysz każdy element. Perfekcyjne dopasowanie detali, które jednocześnie oszczędza czas. Wielofunkcyjna przekładnia kątowa i stabilizacja pozycji pionowej umożliwia idealne dopasowanie łączonych elementów. Z kolei napęd akumulatorowy pozwala na jeszcze bardziej elastyczne zastosowanie.

Zeta P2

Bezprzewodowa Zeta P2 w kilka sekund frezuje rowek pod złączki P-System.  Zintegrowany mechanizm P-System uruchamia się automatycznie podczas zagłębienia freza na maksymalną głębokość. Złączki do różnych zastosowań mogą być szybko i precyzyjnie umieszczone w rowku P-System bez użycia narzędzi.

 

ZALETY:

Pełna mobilność – frezarki pracują pod napięciem 18V i są zasilane akumulatorem o pojemności 4,0 Ah.  Jest on wykonany w technologii LiHD, zapewniającej większą energię użytkową co przekłada się na rzadsze ładowanie elektronarzędzia.  

Gotowość do pracy - szybkie podłączenie elektronarzędzia akumulatorowego gotowego do pracy bez konieczności podłączania do gniazdka elektrycznego

Pełna swoboda pracy w każdej pozycji - wygodna praca nad głową bez nieporęcznego węża zasilającego, który może zahaczyć o wystające elementy. Nie ma też ryzyka potknięcia się.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj

( )