Wszystkie Impuls

Niech stanie się światło!

Oświetlenie firmy SIRO pomoże stworzyć szczególną atmosferę - nie tylko w sypialni, ale także w salonie, jadalni i pracowni. © Siro

Właśnie teraz, kiedy znowu więcej czasu spędzamy w domu a na zewnątrz wcześnie robi się ciemno, oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę. Światło bowiem nie tylko tworzy nastrój, ale może też wpływać na nasze samopoczucie. Jest też istotnym elementem, który może podkreślić architektoniczne walory pomieszczenia. Firma SIRO posiada w swoim asortymencie taśmy i oświetlenie LED jedno- i dwubarwne oraz RGB, które z pewnością mogą być inspiracją do stworzenia domowego systemu inteligentnego oświetlenia.

Dni zimowe są takie jak nasze usposobienie. Czasem ciężkie i smutne, czasem jasne i słoneczne.
Odpowiedni dobór oświetlenia i barwy światła pomoże w zmianie nastroju na lepszy.
Nowe produkty firmy SIRO są łatwe w montażu, obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Są też kompatybilne z produktami innych firm. Oświetlenie punktowe, taśmy LED, czujniki i piloty zdalnego sterowania tworzą perfekcyjnie dopasowany system.
 

ŁATWE DOPOSAŻENIE

Oświetlenie meblowe, innowacyjne taśmy LED, piloty zdalnego sterowania z kompaktowymi i wydajnymi odbiornikami to hity asortymentu firmy SIRO. Z ich pomocą, w połączeniu z czujnikami ruchu i czujnikami drzwiowymi, można stworzyć domowy, zdalnie sterowany, system inteligentnego oświetlenia. Cały system można w każdej chwili uzupełnić o kolejne elementy: z jednym kontrolerem można połączyć dowolną ilość odbiorników. Z jednym odbiornikiem może być połączonych jednocześnie do ośmiu kontrolerów.
 

BARWY ŚWIATŁA

Taśmy LED z serii SL-DUO pozwalają na ustawianie barwy światła od białej zimnej do białej ciepłej. Taśmy LED z serii SL-RGB umożliwiają bezstopniowe ustawianie barwy światła lub przejścia z jednej barwy do drugiej. Barwa biała neutralna lekko pobudza, pomaga się skoncentrować, sprzyja podczas pracy, nauki, czytania i zabawy polecana jest więc do pracowni, kuchni, jadalni lub pokoju dla dzieci. Barwa biała zimna optycznie powiększa pomieszczenie, pomaga wzmocnić koncentrację, zwiększyć wydajność i chęć do działania, tak samo jak barwę białą neutralną poleca się ją do miejsc służących do pracy. Barwa biała ciepła buduje atmosferę przytulności, relaksuje i wnosi do pomieszczeń przyjemny nastrój, polecana jest więc do sypialni, salonu i jadalni.

 

Więcej informacji w Webkatalogu

Katalog MDL: Okucia meblowe Oświetlenie 

 

 

( )