Wszystkie Wszystkie

MAMY TO! Przeprowadzka zakończona – zapraszamy do nowej siedziby Schachermayer Polska!

25 stycznia 2021 – to nowe otwarcie dla Schachermayer Polska. W tym dniu przywitaliśmy pierwszych trzech Klientów drobnymi upominkami. Korzystając z okazji zapytaliśmy ich dlaczego kupują właśnie w Schachermayer. Odpowiedzi były zbieżne we wszystkich trzech przypadkach. Ku naszemu zadowoleniu Klienci stwierdzili, że różnorodność towaru, szybki czas realizacji zamówienia, profesjonalne doradztwo oraz sprawna obsługa Klienta powodują, że wracają oni do Schachermayer już od kilkunastu lat.

To już prawie miesiąc od naszej przeprowadzki. Powoli przyzwyczajamy się do nowego miejsca. Z radością patrzymy jak ekspozycja rośnie na naszych oczach i z przyjemnością witamy naszych klientów w nowej siedzibie. Mimo wielu trudności związanych z epidemią osiągnęliśmy założony cel. Wszyscy pracujemy na 100%, ponieważ wysoka jakość obsługi i zadowolenie naszych Klientów zawsze były i są naszym priorytetem!  

Z niecierpliwością oczekujemy na moment, w którym będziemy mogli zaprosić Państwa na oficjalne otwarcie naszej nowej siedziby!

( )