Wszystkie Impuls

EVOline - 3 lata gwarancji wyłącznie dla klientów Schachermayer!

Wyłącznie dla klientów Schachermayer wszystkie produkty EVOline są teraz objęte 3-letnią gwarancją - od pojedynczej wtyczki płaskiej, która zmieści się za każdym meblem, poprzez mosty kablowe i przedłużacze, aż do gniazd i listew zasilających.

Modularna budowa produktów EVOline otwiera praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji infrastruktury elektrycznej i informatycznej.  

EVOline – jakość „Made in Germany”
 

Od pomysłu do produkcji – wszystko w jednym miejscu, co oznacza:

  • wysokie wymagania jakościowe potwierdzane jednostkową kontrolą produktów, dokumentacją i etykietowaniem
  • szybki serwis
  • pewny łańcuch dostaw
  • produkcję z materiałów samowygaszających i nie zawierających halogenów
  • możliwość zakupu pojedynczej sztuki zgodnie z życzeniem klienta
  • zasobooszczędne, chroniące środowisko procesy
  • trzy lata gwarancji na produkty EVOline zakupione w Schachermayer

 

EVOline One – wiele wymogów, jedno rozwiązanie

EVOline One to kompaktowe, okrągłe gniazdo, które może być zainstalowane pionowo lub poziomo. Szeroki wybór pierścieni zaślepiających daje możliwość kolorystycznej integracji. Opcjonalna pokrywa z modułami HDMI, USB i/lub RJ45 pozwala na dobranie odpowiedniej konfiguracji do własnych życzeń i zapewnia szybki i pewny dostęp do sieci informatycznej. Możliwy jest też montaż gniazda w meblach tapicerowanych, za pomocą opcjonalnego pierścienia do tapicerki. Kolce pierścienia zaciskają tapicerkę i jej wypełnienie wokół gniazda.  
 

Nowy system mocowania

Nowy, oczekujący na opatentowanie, system mocowania EVOline pozwala na zamocowanie w materiale o grubości od 9 mm. Górnej granicy grubości materiału nie ma. Nawet przy najgrubszym materiale gniazdo EVOline One zostaje tam gdzie powinno. Elastyczne wejście kabla gwarantuje minimalną głębokość zabudowy 50 mm i średnicę zabudowy 54 mm.


EVOline One – wiele wymogów, jedno rozwiązanie

Od przestrzeni biurowej, poprzez kuchnię, aż do lobby – EVOline pokazuje jak budynek może być nakierowany na nowe formy komunikacji. Jako perfekcyjny przykład może służyć otwarty w 2019 roku budynek wiedeńskiej Izby Gospodarczej – największa w Austrii jednostka oferująca wsparcie dla przedsiębiorstw. Budynek oferuje własne strefy doradcze i centrum usług. Planowane jest wprowadzenie cyfrowych narzędzi jak na przykład wideokonferencje z członkami Izby. EVOline i Schachermayer, jako partnerzy, zadbają o odpowiednie rozwiązania do nowych form komunikacji.

 

Więcej informacji w Webkatalogu

( )