Wszystkie Impuls

Amortyzatory ActiveStop wnoszą spokój do domu!

Amortyzatory ActiveStop delikatnie zatrzymują drzwi, przytrzymują otwarte i cicho je zamykają. © Geze

Firma Geze zachwyca innowacyjnymi systemami zamykania. Amortyzatory ActiveStop delikatnie zatrzymują drzwi, przytrzymują otwarte i cicho je zamykają. Trzaskające drzwi, przytrzaśnięte palce, dziury w meblach i ścianach odchodzą w zapomnienie raz na zawsze.

Amortyzatory ActiveStop łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę. W zależności od wersji można je montować przed lub pod osadzeniu drzwi na ościeżnicy. Ich zastosowanie eliminuje konieczność instalacji osobnego stopera drzwiowego.

Amortyzator drzwiowy bez kompromisów

Amortyzator ActiveStop dostępny jest w wersji zintegrowanej i nawierzchniowej. Prawie niewidoczna wersja zintegrowana jest idealna do nowych obiektów lub drzwi nie osadzonych na ościeżnicy. Łatwą w montażu i bezproblemowo demontowalną wersję nawierzchniową poleca się jako doposażenie drzwi już istniejących. Amortyzator ActiveStop, w zależności od wersji, można montować na drzwiach drewnianych lub szklanych o wadze do 45 kg. Oznacza to, że amortyzator można zastosować do praktycznie wszystkich drzwi standardowych. Szerokość otwarcia drzwi i siłę tłumienia podczas otwierania i zamykania można dostosować w zależności od potrzeb i konfiguracji domu lub mieszkania. Amortyzator ActiveStop to trwały produkt „Made in Germany”, który zachwyca swoją estetyką i zapewnia najwyższą jakość bez kompromisów.

 

Więcej informacji w Webkatalogu

( )