Wszystkie W praktyce

Flexyled 2.0

Taśma Flexyled oferuje wiele możliwości zastosowania © Torben König, kolekcja prywatna

Katalogi Schachermayer służą naszym klientom przede wszystkim do zasięgania informacji. Jeśli są także inspiracją, cieszy nas to tym bardziej. Torben König, stolarz z Karlsbad w Badenii-Wirtembergii, pomysł na swoją nietypową lampę zaczerpnął z katalogu „Okucia meblowe oświetlenie”.

Na początku był stary dębowy dyszel, przypomina sobie Torben König ze stolarni Lötterle: nie wiedziałem jak z tym dyszlem zintegrować źródło światła. Na pomysł jak to zrobić wpadłem po przekartkowaniu katalogu „Okucia meblowe oświetlenie” i wizycie Przedstawiciela Handlowego Schachermayer. Podczas tej wizyty miałem możliwość na żywo zobaczyć taśmę LED Flexyled.

Ekstrawaganckie lampy z drewna bukowego, ze zintegrowanym światłem LED, stoją na wystawie stolarni Lötterle. Torben König: lampy oferujemy z różnymi cokołami. Zainteresowanie jest duże. Do produkcji lamp użyliśmy taśmy LED Flexyled SE H4 o długości 1 metra i napięciu 12V/DC.

Montaż taśmy

Torben König: „Montaż taśmy jest dziecinnie prosty, jeśli frez ma odpowiedni wymiar. Taśmę wciskamy po prostu w przygotowany wcześniej frez. Oczywiście montaż na wcisk jest możliwy tylko w przypadku taśm w silikonowej oprawie. W przypadku naszej lampy taśma Flexyled została umocowana we frezie za pomocą kleju.

WEBKATALOG: Produkty z serii Flexyled

STRONA INTERNETOWA STOLARNI LÖTTERLE

 

( )