Wszystkie Impuls

Bezprzewodowe ładowanie QI

Der Wireless-Charger ermöglicht das drahtlose Laden aller QI-fähigen mobilen Endgeräte. © A.S.A. Plastici

Inteligentne meble z wbudowanymi dodatkami cieszą się coraz większą popularnością. Zmieniają one sukcesywnie nasze mieszkania, domy i miejsca pracy w nowoczesne i wygodne pomieszczenia. Takim dodatkiem jest z pewnością ładowarka QI.

Ładowarka QI umożliwia bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych z funkcją ładowania QI. Zastosowanie tej ładowarki pozwoli uniknąć ciągłego zamieszania z szukaniem kabli i adapterów.

QI to obecnie podstawowy standard bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych. W ofercie Schachermayer znajdą Państwo produkty ze standardem ładowania QI takie jak ładowarki Versa oraz ładowarki i gniazda EVOline.  

Technologia jest potrzebna w wielu miejscach: w domu, w mieszkaniu, w miejscu pracy. Ładowarkę QI można łatwo zintegrować z powierzchnią stołu, w wygodnym dla nas miejscu. Do zintegrowania ładowarki z powierzchnią stołu konieczny będzie otwór ø 80 mm – dotyczy to zarówno ładowarek Versa jak i EVOline. EVOline oferuje dodatkowo możliwość zabudowy pod stołem lub blatem roboczym, co czyni stację ładowania praktycznie niewidoczną. Ładowarki reagują na nawet najdelikatniejszy dotyk, rozpoczynając indukcyjne ładowanie smartfonu lub tabletu.  

 

WEBKATALOG: Ładowarki i gniazda z ładowarkami QI

( )