Wszystkie Przegląd

Taśma LED Mini-Octopus DualColor

© L&S

Nowoczesne oświetlenie to nie tylko lampy ścienne czy żyrandole. Świadomie zastosowane akcenty świetlne nadają meblom nowy, kreatywny wygląd. Za pomocą taśmy LED Mini-Octopus DualColor można w okamgnieniu utworzyć wąskie, proste lub zakrzywione, linie świetlne, z boczną projekcją światła.

Taśmę LED Mini-Octopus można zintegrować z meblem we frezie o szerokości tylko 4,5 mm i głębokości 10,5 mm. Do montażu taśmy nie są konieczne ani klej ani taśma klejąca ani aluminiowy profil. Taśmę w prostokątnej, silikonowej oprawie, wciskamy po prostu w przygotowany wcześniej odpowiednio frez. Taki rodzaj montażu stwarza nieograniczone możliwości: taśmę możemy zintegrować np. ze stołem jadalnym, z korpusem szafki, z półką czy panelami. Montaż taśmy Mini-Octopus jest możliwy także w pomieszczeniach o dużej wilgotności, ponieważ posiada ona klasę wodoszczelności IP44 (ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków).

Barwy światła: ciepła lub neutralna biel

Mini-Octopus urzeka jednorodnym światłem bez widocznych punktów świetlnych. Dzięki funkcji DualColor możemy wybrać barwę światła: ciepłą lub neutralną biel. Wybraną barwę światła możemy w mgnienia oku ustawić za pomocą dołączonego adaptera. Zastosowanie barwy ciepłej bieli poleca się do pokoju dziennego i do sypialni. Barwa biała neutralna jest stosowana natomiast przede wszystkim w łazience i kuchni.

 

Więcej informacji w Webkatalogu

( )