Wszystkie Impuls

EVOline Circle80 - gniazdo i przepust kablowy z potencjałem

© EVOline

Firma EVOline oferuje Państwu inteligentne rozwiązania w zakresie przesyłu prądu i danych - od płaskiej wtyczki do kompleksowych instalacji elektrycznych. Gniazdo Circle80 zapewnia funkcjonalność i pozwala na wprowadzenie porządku w miejscu pracy.

Od pojedynczej wtyczki płaskiej, która zmieści się za każdym meblem, do planu instalacji elektrycznej w całym budynku - firma EVOline dostarcza postępowe i dopasowane do użytkownika rozwiązania.  

Prosty i szybki montaż

EVOline Circle80 w inteligentny sposób łączy w sobie trzy funkcje: gniazda, ładowarki USB i przepustu kablowego. Niewielka głębokość zabudowy 50 mm (włącznie z kablem) oraz system mocowania EVOline gwarantują prosty i szybki montaż. Mocowanie gniazda w otworze o średnicy 80 mm następuje od góry, poprzez dokręcenie śruby zaciskowej. 

Wymiana w każdej chwili

Gniazdo EVOline Circle80 można w każdej chwili dostosować do własnych upodobań poprzez zastosowanie opcjonalnej pokrywy przepustu kablowego. Pokrywy są dostępne w kolorach czarnym i białym, z modułami HDMI, USB lub RJ45.

Porządek na biurku

Integralna część gniazda Circle80 jaką jest przepust kablowy pozwala na uporządkowanie biurka poprzez schowanie w przepuście niepotrzebnych chwilowo kabli. Znajdująca się na spodzie gniazda zasuwka pozwala zablokować znajdujące się w przepuście kable tak, aby z niego nie wypadły.

 

Więcej informacji w Webkatalogu

 

( )