Wszystkie Impuls

Granberg: wygodnie i bez barier

@ Granberg

IMPULS | Szwedzka firma rodzinna Granberg powstała w 1870 roku. Początkowo był to niewielki zakład stolarski, z czasem stał się odnoszącym sukcesy i popularnym producentem wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych ich pierwsze elastyczne kuchnie i zmotoryzowane systemy wind były decydującym krokiem w kierunku zostania nowoczesnym producentem rozwiązań kuchennych. Od tego czasu nieustająco kładziony jest nacisk na poprawę komfortu i ergonomiczne dopasowanie do potrzeb klientów.

Systemy firmy Granberg stały się pionierami zastosowań w kuchni bez barier. Szafki, blaty i półki można regulować na wysokość za naciśnięciem przycisku. Dzięki temu firma stała się światowym liderem w zakresie innowacyjnych mechanizmów wind do budynków prywatnych i publicznych. Wśród wielu zastosowań produktów Granberg, tym razem prezentujemy zmotoryzowany, regulowany wkład do szafki InDiago. System jest prosty w użyciu i można go w sposób ciągły opuszczać po łuku do przedniej krawędzi blatu. Dzięki niewielkiemu zapotrzebowaniu miejsca, wkład do szafki oferuje również możliwość integracji z istniejącymi już meblami kuchennymi. Nawet oświetlenie podszafkowe pozostaje nienaruszone podczas montażu mechanizmu, ponieważ nie ma konieczności dokonywania praktycznie żadnych zmian w istniejącym już meblu. Po zjechaniu szafki w dół jej front otwiera się automatycznie. To sprawia, że ​​kuchnia jest idealnym miejscem do pracy bez barier. Oczywiście drzwi można również obsługiwać ręcznie, są one dostosowane do wszystkich potrzeb.

 

Bezpieczeństwo & wygoda

Zintegrowane systemy bezpieczeństwa zapewniają, że wszystko działa sprawnie. Gwarantują one łatwą i bezpieczną obsługę wkładu szafkowego InDiago. Są  one dostępne dla wysokości od 70 cm lub 85 cm. Głębokość waha się od 26 do 31 cm. Szerokość wynosi od 50 do 100 cm. Wysoki stopień elastyczności umożliwia stosowanie systemu InDiago przez prawie wszystkich typowych producentów kuchni. Dzięki temu rozwiązania kuchenne Grandberg mogą być stosowane przez wszystkich i położyć kres niebezpiecznym drabinom ze stopniami i krzywym plecom. Ponadto można również zminimalizować niebezpieczeństwo wypadku w gospodarstwie domowym. Portfolio produktów Granberg jest skierowane do całej kuchni i wraz z Centerlift 960 stanowi kolejny istotny element zapewniający pełną dostępność, a tym samym większe bezpieczeństwo. Zwłaszcza osoby starsze i niepełnosprawne są przytłoczone znormalizowanymi wysokościami i aranżacją kuchni. Często mogą z nich korzystać tylko z bólem lub dużym stresem. W tym przypadku może pomóc wyciąg centralny Granberg.

Idealne rozwiązanie

Przy odpowiedniej wysokości roboczej praca w kuchni staje się przyjemnością. Wysokość podnośnika wyspowego można łatwo regulować za naciśnięciem jednego przycisku, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. Podnośnik centralny jest niezależny od producenta i dlatego można go zintegrować z każdą kuchnią. Sprzęt może być również konfigurowany indywidualnie i wyposażony we wbudowane zlewozmywaki lub dowolne płyty grzewcze. Różne warianty produktów otwierają szerokie spektrum możliwych zastosowań. Centerlift może być dostarczony z głębokością od 54,8 cm do 118 cm. Szerokości wahają się od 114,8 cm do 274,8 cm.

Cechy i zalety

  • regulacja wysokości od 70 do 110 cm (bez blatu roboczego)
  • nośność 200 kg
  • wstępnie zmontowana rama windy, może być wyposażona w dowolny blat roboczy, zlew lub płytę kuchenną

Warto wiedzieć

•   dostawa wraz z okuciami mocującymi blat roboczy
•    możliwość montażu zlewu do głebokości 120 mm
•    silnik i elektronika typu "Plug and Play"
 

 

WEBKATALOG: Więcej informacji o produktach

WEBKATALOG: Więcej informacji o Centerlift

( )