Wszystkie Impuls

UNIKA D-MOTION: oświetlenie i energia

Unika D-Motion © Domusline

#IMPULS | Minęły już czasy, gdy oświetlenie kojarzyło się tylko ze świetlówkami o nienaturalnej i nieprzyjemnej barwie światła. Dziś nowoczesne lampy odgrywają nie tylko rolę funkcjonalną, doświetlając pomieszczenia, stanowią jednocześnie element dekoracyjny.

Wśród firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji sprzętu oświetleniowego czołowe miejsce zajmuje Domus Line, firma powstała  w pobliżu Wenecji, w północno-wschodnich Włoszech, obszarze o silnej tradycji przemysłowej. Rozwinęła się na świecie dzięki swojej kreatywności i wiedzy technologicznej. Jej ugruntowana współpraca z projektantami ułatwia odkrywanie innowacyjnych kształtów i rozwiązań, które łączą funkcjonalność z włoską estetyką. Innowacja, design, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i etyka w relacjach to wartości, którymi kierują się właściciele Domus Line. 

W ofercie Schachermayer mogą Państwo znaleźć szeroką gamę produktów Domus Line. Wśród nich na uwagę zasługuje oświetlenie UNIKA D-Motion. Jest ono wszechstronne, nie tylko zapewnia przyjemne światło w kuchni lub sypialni, ale także pełni funkcję gniazdka elektrycznego lub ładowarki USB. Wszystko to w stylowym wzornictwie.

Lampy świecą, gniazdka zasilają. Tak było kiedyś. Dziś oprawy takie jak Unika D-Motion oferują znacznie więcej niż tylko optymalne oświetlenie miejsca pracy. Charakterystyczny pierścień świetlny pozostawia w środku oprawy dużo miejsca na różne funkcje. Unika D-Motion jest więc dostępna w czterech różnych wersjach: jako klasyczna oprawa, oprawa ze ściemniaczem dotykowym, z gniazdkiem lub z podwójną ładowarką USB. Dostępna jest w oprawie czarnej lub z efektem stali nierdzewnej.

Unika D-Motion doskonale oświetla dzięki nachyleniu oprawy pod kątem 15°, dodatkowo pomaga utrzymać porządek w kuchni lub na szafce nocnej w sypialni. Wokół nie leżą żadne kable do ładowania czy przedłużacze do ekspresów, tosterów lub czajników.  

Więcej informacji w WEBKATALOGU 

( )