Wszystkie Impuls

KISS i CONNECT - udogodnienia do kuchni wyspowych

System KISS to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie typu "all-in-one" © Strate

Otwarte kuchnie cieszą się coraz większą popularnością a granica między kuchnią a częścią mieszkalną zanika. W kuchni nie tylko przygotowujemy posiłki, w kuchni rozmawiamy przez telefon, korzystamy z internetu. Kuchnie wyspowe w nowoczesnych kuchniach powinny więc służyć nie tylko do gotowania ale także jako praktyczna przestrzeń. Systemy do kuchni wyspowych KISS i CONNECT - nowość w ofercie Schachermayer - to praktyczne udogodnienia do kuchni wyspowych.

Chcemy przygotować posiłek, ale nie chcemy, żeby przy tym pryskało. Chcemy sprawdzić przepis na tablecie, nie trzymając nic w rękach. Chcemy mieć miejsce do przechowania przypraw i akcesoriów kuchennych. W każdej tej sytuacji pomocny będzie system KISS. 

Gotowanie tak - pryskanie nie

System KISS to minimalistyczne stylowo ale praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie typu "all-in-one", usprawniające pracę w kuchni: zapewnia ochronę przed pryskaniem, ale daje także możliwość przechowywania przypraw oraz akcesoriów i ręczników kuchennych. System KISS jest dodatkowo wyposażony w ściemnialne oświetlenie LED, które może zapewnić miły nastrój podczas przygotowywania posiłków. Dla osób szukających mniej rozbudowanych rozwiązań bardziej odpowiedni jest system CONNECT, zapewniający ochronę przed pryskaniem, ale bez możliwości przechowywania.   

Cyfrowa dyskrecja

System CONNECT zapewnia ochronę przed pryskaniem i umożliwia cyfrowe doposażenie kuchni wyspowej za pomocą zintegrowanych gniazdek sieciowych i opcjonalnych gniazd USB. Czarny kolor konsoli gładko dopasowuje się do pozostałych sprzętów kuchennych. 

 

Więcej informacji w Webkatalogu

( )