Wszystkie Impuls

System KIARO Easy - minimalizm pełen funkcjonalności!

Italiana Ferramenta Kiaro Easy

IMPULS | Zgodnie z mottem "Mniej znaczy więcej... i lepiej", Schachermayer we współpracy z włoskim producentem Italiana Ferramenta prezentuje innowacyjny system opuszczania frontów meblowych, który łączy w sobie elegancję i praktyczność.

 

Minimalizm to nurt estetyczny, w którym nacisk kładzie się na prostotę i funkcjonalność.  Nie chodzi tylko o wyeliminowanie zbędnych mebli, ale także o uczynienie ich jak najbardziej praktycznymi przy zachowaniu indywidualnego charakteru.

KIARIO EASY:

Kiaro Easy to elegancki, bezuchwytowy system otwierania - opuszczania małych i lekkich frontów.Charakteryzuje się minimalistycznymi kształtami i wyjątkowo płynnym ruchem. Mechanizm jest przymocowany do boku korpusu. KIARO EASY jest dostępny w dwóch siłach: Soft i Strong. Linka wykonana jest z bardzo mocnego włókna morskiego, gwarantuje wysoką odporność i wytrzymałość. Kąt otwarcia i siłę można regulować oddzielnie. KIARO EASY nadaje się do wszystkich rodzajów adapterów z serii Kiaro.

PRZEGLĄD ZALET:

  • Kompaktowy i elegancki design
  • Fronty bezuchwytowe 
  • Szeroka regulacja 
  • Łatwa instalacja

 

KIMANA SKIN:

Kimana Skin to  nowy i najbardziej ekskluzywny zawias do drzwi otwieranych w dół i w górę. Kimana Skin jest zdefiniowana przez bardzo eleganckie kształty, które nadają meblom wartość dodaną pod względem estetycznym i funkcjonalnym.
Kimana wpuszcza się w płytę i stanowi całość zarówno z szafką jak i z drzwiami.

 

Dwa elementy, mechanizm Kiaro Easy i zawias Kimana Skin oferują eleganckie połączenie, które odsłoni piękny design. W zależności od wielkości korpusu można zastosować 1 lub 2 mechanizmy.

 

Jeśli zdecydowałeś się na minimalistyczny styl urządzania wnętrz, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę Schachermayer już wkrótce będziesz mógł cieszyć się znacznie bardziej praktycznym i nowoczesnym domem.

( )