Wszystkie Impuls

Pomysł na garderobę

Pantografy Servetto ułatwiają dostęp nawet do górnych partii szafy. © Servetto

#IMPULS | Szafy, garderoby i schowki są często pomijane w planowaniu i projektowaniu wnętrz. A przecież stanowią integralną część naszego codziennego życia. Zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą w zaprojektowaniu stylowego i praktycznego miejsca do przechowywania naszych ubrań.

Ile czasu dziennie spędzamy przed szafą? Zbyt wiele, gdy po raz kolejny nie możemy znaleźć odpowiedniej rzeczy, ponieważ garderoba jest niewystarczająco zorganizowana lub słabo oświetlona. Dzięki kilku sztuczkom możemy zaoszczędzić dużo czasu i nerwów.   

 

Praktycznie

Pantografy Servetto uporządkują wnętrze szafy. Dzięki nim można z łatwością korzystać również z górnych części garderoby, często zupełnie pomijanych. Wzornictwo jest proste, a zarazem eleganckie. W ofercie Schachermayer znajdują się pantografy manualne i elektryczne, w różnych wersjach kolorystycznych.

Stylowo

Cinetto otwiera nowe możliwości dzięki pierwszemu w pełni indywidualnie  konfigurowalnemu systemowi ram aluminiowych. System jest montowany w sposób całkowicie ukryty, bez widocznych elementów montażowych, dzięki czemu zachowuje minimalistyczny i elegancki wygląd zarówno przy zamkniętych, jak i otwartych frontach.

Jasno i przejrzyście

 Ze względu na ograniczony lub całkowity brak dostępu światła dziennego w szafie/garderobie, wybór odpowiedniego oświetlenia jest bardzo istotny. Ważne jest doświetlenie wszelkich zakamarków, w których przechowujemy nasze rzeczy. W tym kontekście warto wykorzystać  taśmy LED. Firma Domusline stworzyła idealne oświetlenie z liniowymi, elastycznymi taśmami LED. Zintegrowany moduł LED z projekcją boczną optymalizuje strumień świetlny ułatwiając orientację w garderobie, a jednocześnie tworząc bardzo ciekawy dekoracyjny i designerski efekt. W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama produktów marki L&S, m.in.: płaskie oświetlenie do zabudowy ze zintegrowanym czujnikiem ruchu i oświetleniowe drążki ubraniowe.

 

Zobacz szczegóły w WEBKATALOGU:

SERVETTO

CINETTO

DOMUSLINE

L&S

( )