Wszystkie Wszystkie Przegląd Impuls W praktyce

PREZENTACJA EKSPOZYCJI - spotkania z Klientami

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów w siedzibie Schachermayer. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju i mając na uwadze bezpieczeństwo klientów oraz pracowników zorganizowaliśmy na przestrzeni kilku dni spotkania w małych grupach.

Nasz zespół ekspertów prezentował gościom ekspozycję jednocześnie pokazując nasz bogaty asortyment. Niektórzy Klienici nie kryli zaskoczenia obszernością  naszej oferty. Schachermayer Polska to nie tylko okucia meblowe, oświetlenie czy narzędzia. Wśród oferowanych produktów można znaleźć również chemię budowlaną, odzież roboczą, drzwi, zlewy i wiele więcej. Nasza oferta powiększa się każdego dnia, czego dowodem jest stale rosnąca ilość artykułów w naszym sklepie internetowym.

 W trakcie spotkań odbyło się wiele interesujących rozmów. Klienci mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Oprócz prezentacji ekspozycji odbywały się również krótkie szkolenia z możliwości jakie daje Portal dla Kontrahentów. Klienci mogli zobaczyć jak tworzy się własne listy artykułów, zarządza nimi i tworzy własne etykiety.

Bardzo dziękujemy naszym Klientom za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że spotkania zaowocują nowymi pomysłami i realizacjami. Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

 

Do zobaczenia!

( )