Wszystkie Wszystkie Impuls

REVEGO - mobilne piękno!

Kto nie marzy o meblach, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne? System przesuwny REVEGO to rozwiązanie, które wnosi do firmy Blum nowy powiew świeżości. Warto przyjrzeć się mu bliżej, aby zrozumieć, jakie korzyści może przynieść w projektowaniu wnętrz.

System REVEGO Blum to unikalny zestaw okuć meblowych, który oferuje szereg możliwości przechowywania i dostosowania mebli do indywidualnych potrzeb. Jego główną cechą jest zdolność do płynnego przesuwania drzwi lub frontów meblowych. Pozwala to na ukrycie różnych elementów przechowywanych wewnątrz.

Do kuchni, łazienki i nie tylko

Nie ma znaczenia, czy potrzebny jest porządek w kuchni, łazience, sypialni czy salonie – system przesuwny REVEGO działa na wielu płaszczyznach. Można schować: kosmetyki, ubrania czy książki, a nawet ekspres do kawy - zachowując jednocześnie estetykę swojego wnętrza. Za zamkniętymi drzwiami możemy też ukryć całą zabudowę kuchenną, ekran TV w salonie lub schować rower – każdy ma jakieś hobby, które potrzebuje większego schowka.

Estetyka i wygoda

Niezależnie od rodzaju mebli, REVEGO Blum dodaje elegancji i funkcjonalności. Przesuwne drzwi lub fronty pozwalają zachować porządek i estetykę w pomieszczeniach. Dodatkowo, możliwość wyboru różnych wariantów prowadnic i akcesoriów pozwala dostosować meble do konkretnego stylu i potrzeb.

Ciche zamykanie

REVEGO oferuje także rozwiązania cichego zamykania, co sprawia, że poprzez przesuwanie zamykają się bezszelestnie. Jest to szczególnie ważne w sypialniach i innych miejscach, gdzie cisza jest pożądana.

System przesuwny REVEGO to innowacyjne podejście do przechowywania ze strony firmy Blum. Dzięki jego różnorodności zastosowań, estetyce, funkcjonalności i cichemu zamykaniu, stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla projektantów wnętrz i producentów mebli. Pozwala on stworzyć spersonalizowane rozwiązania przechowywania, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

„Życie jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiesz, co Ci się trafi”. REVEGO? Nigdy nie wiadomo, co kryje się w środku:-)

 

Przejdź do Katalogu tutaj

( )