Wszystkie Przegląd

Porównywanie produktów

#PRZEGLĄD | Katalog internetowy Schachermayer zawiera szeroką i zawsze aktualną ofertę produktów różnych producentów. Przy rosnącym asortymencie czasami trudno jest zachować ogólny przegląd. Istotną pomoc w doborze niezbędnych produktów oferuje funkcja „Porównaj produkt”.

Duża ilość danych technicznych ma kluczowe znaczenie w zestawianiu wybranych produktów. Dodatkowe informacje uzupełniają zdjęcia. Wszystkie te elementy mają za zadanie, aby ułatwić porównanie różnych dostawców i ich produktów.

Ważna funkcja

Wielu klientom w wyborze produktu pomaga funkcja „Porównaj przedmioty”, która zawiera praktyczne i szczegółowe informacje. Takie porównania służą jako podstawa do dobrania odpowiedniego produktu do indywidualnych potrzeb. Bezpośrednie porównanie produktów różnych producentów oferuje klientom ogromną wartość dodaną, co w najlepszym razie pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Inne funkcje

Nieustannie staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązania i udoskonalać naszą ofertę. Inwestowanie w szczegółowe informacje o produktach opłaca się na dłuższą metę. Oczywiście na co dzień pracujemy również nad ciągłym doskonaleniem funkcji „Porównaj produkt”. Dlatego nie wahaj się udzielać nam cennych rad i sugestii, najlepiej korzystając z funkcji „Uwagi do przedmiotu”.

KATALOG ONLINE

( )