Wszystkie Impuls

Pewny chwyt

© Knipex

Knipex specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości szczypiec dla profesjonalnych użytkowników końcowych na całym świecie. Knipex jest niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym od ponad 135 lat i zatrudnia około 1000 pracowników w Wuppertal-Cronenberg, produkując ponad 45 000 szczypiec każdego dnia.

Knipex stawia sobie wysokie wymagania względem wyników i efektywności pracy. Ich głównym celem jest osiągnięcie ponadprzeciętnej jakości i wydajności. Zwykłe rozwiązania są niezadowalające dla firmy. W związku z tym eksperci stale opracowują nowe i ulepszone modele, które mają za zadanie ułatwić pracę klientów. Dzięki temu powstają niekonwencjonalne rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy w branży. Nowatorskie sposoby przenoszenia mocy, łatwiejsze i szybsze użytkowanie, połączenie różnych funkcji w jednym narzędziu oraz pomysłowe rozwiązywanie problemów to tylko kilka z pośród wielu innowacji. Użytkownicy tych narzędzi oszczędzają tyle samo energii, co czasu i osiągają tym samym lepsze wyniki pracy przy mniejszym wysiłku. Oprócz większych, nowych rozwiązań, również te mniejsze modele poddawane są wielokrotnym zmianom w celu zapewnienia poprawy funkcjonalności, ergonomii i żywotności.

Najwyższe wymagania

Klienci mogą oczekiwać więcej od szczypiec Knipex. Zaczyna się już od materiału. Ponieważ wiele rodzajów szczypiec z asortymentu Knipex jest dostosowanych do różnych wymagań i obciążeń, w zależności od zastosowania, stosuje się specjalnie dobrane stopy stali. Zapewnia to wysoką retencję krawędzi nawet przy bardzo twardych drutach, wytrzymałość na zerwanie nawet przy dużych momentach obrotowych i wysoką ochronę przed korozją. W szczególności chcielibyśmy przedstawić Państwu trzy rodzaje szczypiec do specjalnych zastosowań.

KATALOG: Więcej informacji

( )