Wszystkie Impuls

Otwórz bezpiecznie oczy!

Thomas Stitz, założyciel salzburskiej firmy Austria-fun, musiał przekonać się na własnej skórze, co to znaczy ulec wypadkowi przy pracy bez okularów ochronnych. Wtedy tylko operacja oka mogła uratować mu wzrok. Dziś Austria-fun jest ekspertem w zakresie ochronnych okularów korekcyjnych i wkładek usznych, spersonalizowanej ochronie słuchu.

Ochrona oczu jest absolutną koniecznością. Austriacka firma  Austria-fun oferuje okulary ochronne klientom noszącym na codzień okulary korekcyjne.  

 

Twoja osobista ochrona oczu  – tak to działa:

  • Odwiedzając naszą siedzibę, wybierz model, podaj również wartość swojej wady
  • Produkcja przez doświadczonych optyków
  • Dostawa w etui z nazwiskiem

Zalety :

  • Okulary ochronne z korekcją, dopasowane do twojej wady wzroku
  • Ochrona przed latającymi częściami
  • Ochrona UV, również z możliwością zamówienia  samo-przyciemniających się szkieł

 

W asortymencie Schachermayer znajdą Państwo różnorodność produktów ochrony osobistej. Począwszy od ochrony dłoni i skóry, poprzez ochronę stóp, oczu, uszu i głowy. W naszym asortymencie znajduje się również odzież ochronna. Schachermayer wyznaje zasadę, iż najważniejsze jest bezpieczeństwo w pracy, tu nie ma miejsca na kompromisy.  Dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Od początku tego roku Schachermayer jest jednym z ponad 30 członków Austriackiego Stowarzyszenia na rzecz Promowania Bezpieczeństwa Pracy (VAS). Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pracy poprzez środki zapobiegawcze i informacje. Stowarzyszenie zostało założone w 1990 roku i obecnie liczy ponad 30 członków.

 

WIĘCEJ INFORMACJI: w katalogu

( )