Wszystkie Impuls

EVOline Wing - koniec z plątaniną kabli

#IMPULS | Każdy z nas to doskonale zna: tu szuflada kuchenna z urządzeniami, a gdzie indziej gniazdko. EVOline oferuje teraz proste rozwiązanie dla wszystkich szuflad z okablowaniem: Dzięki EVOline®Wing można w dowolnym momencie wyposażyć każdą szufladę - czy to w kuchni, biurze czy łazience - w niezbędne przyłącza elektryczne i zabezpieczyć kable.

 

Koniec z plątaniną kabli w wyspie kuchennej, warsztacie czy łazience. EVOline®Wing to rozwiązanie do bezpiecznego zarządzania kablami. Oznacza to, że kable nie leżą już w szufladach, ale są bezpiecznie podtrzymywane przez oszczędzającą miejsce prowadnicę za szufladą. Dzięki temu nie ma już uszkodzonych, zagiętych lub zakleszczonych kabli, a rozwiązanie to zapewnia również płynne otwieranie i zamykanie szuflady.

Szybki montaż
EVOline®Wing nadaje się do szerokiej gamy kabli, takich jak HDMI, LAN, a nawet linek do zabezpieczenia wysuwu szuflady. Nowoczesne rozwiązanie od EVOline zachwyca również prostym i szybkim montażem. Nowy system zarządzania kablami dla wszystkich ruchomych i/lub wysuwanych elementów zabudowy meblowej może być montowany poziomo lub pionowo na drewnianych i metalowych ścianach tylnych. 

Zalety
- nadaje się do szuflad z drewnianymi i metalowymi ściankami tylnymi
- łatwy montaż
- bezpieczne użytkowanie
- nadaje się do różnych kabli

WEBKATALOG: EVOline Wing

( )