Zmieniamy się dla Was i dzięki Wam!

Nowa siedziba Schachermayer Polska

Ostatnie lata to dla Schachermayer Polska dynamiczny rozwój. Mając na uwadze wysoką jakość obsługi naturalnym krokiem była decyzja o budowie nowej siedziby firmy.

11 czerwca 2019 roku właściciel firmy Gerd Schachermayer, Kadra Zarządzająca oraz Główny Architekt wbili pierwszą łopatę na działce, gdzie już dziś bije „żółte serce” Schachermayer Polska. Rozpoczynając budowę nikt nie przewidział, że będzie nam dane mierzyć się z tak trudnymi, a zarazem dziwnymi czasami pandemii. Nie dając się jednak wirusowi i zachowując reżim sanitarny prace regularnie szły do przodu pod czujnym okiem fachowców.

Nowa siedziba, to dwa razy większy magazyn, optymalna lokalizacja z logistycznego punktu widzenia (znajdujemy się tuż przy węźle Mirowskim, przy Południowej Obwodnicy Krakowa). Nowa siedziba to również przestronna ekspozycja, wygodne sale konferencyjne oraz duży parking dla klientów.

 

Z uwagi na pandemię i ograniczenia z nią związane ostatnie prace są jeszcze w toku. Przed nami  również złożona procedura logistyczna, a mianowicie przeprowadzka. 21 i 22 stycznia 2021 firma będzie nieczynna właśnie z tego względu. Dynamiczna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam dokonać uroczystego otwarcia. Mamy jednak nadzieję, że w niedługim czasie sytuacja się ustabilizuje i będziemy mogli wspólnie z Państwem świętować to wydarzenie.

 

Już od 25 stycznia 2021 r będziemy do Państwa dyspozycji w nowej lokalizacji.

Zapraszamy!

( )