Wszystkie Przegląd

Warsaw Home już wkrótce!

19 października 2022 rozpoczyna się 6. edycja Biznesowych Targów Wnętrz - Warsaw Home & Contract.  To wydarzenie od kilku lat przyciąga gości i wystawców z różnych stron świata, zajmując tym samym 4. miejsce w Europie pod względem wielkości imprezy. Są to najszybciej rozwijające się targi branży wnętrzarskiej!

Organizatorzy Warsaw Home przywiązują dużą wagę do pokazywania marek designerskich, które wnoszą do targów ogromną wartość dodaną. W przestronnych 4 halach targowych będzie można poznać ofertę 700 wystawców z całego świata. Na uczestników czekają także dodatkowe wydarzenia. 20 października będzie również okazja spotkać Karima Rashida – jednego z najbardziej kreatywnych projektantów swojego pokolenia.

Aby ułatwić gościom zwiedzanie, organizatorzy podzielili targi na 6 sektorów – meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, łazienka, architektura i materiały wykończeniowe. Targi są otwarte w dni robocze tylko dla klientów biznesowych, pozostawiając weekend dla klientów indywidualnych.

Jeśli zatem najnowsze trendy i nietuzinkowe rozwiązania są dla Ciebie ważnym elementem, niezależnie, czy w sferze zawodowej, czy hobbystycznej, nie możesz przegapić tego wydarzenia. Na targach Warsaw Home czeka na Ciebie spora dawka inspiracji i możliwość wymiany poglądów ze specjalistami branży wnętrzarskiej.

Zapraszamy na stoisko Italiana Ferramenta włoskiego producenta akcesoriów meblowych (Hala D, stoisko D2.34).  Będziecie Państwo mieli możliwość spotkania się tam z Przedstawicielami Handlowymi Schachermayer Polska. Jest to dobry czas na rozmowę i wymianę poglądów. 

( )