Powrót do listy wyszukiwania Pełny etat Sprzedaż / Obsługa klienta

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA B2B

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 180-letniej tradycji. Stosując najszybsze i najnowocześniejsze w branży rozwiązania logistyczne na skalę europejską oraz innowacyjne usługi oferujemy niewiarygodnie duży wybór ponad 150.000 starannie wyselekcjonowanych artykułów dla branż. Wszystko to czyni z firmy Schachermayer lidera w branży sprzedaży hurtowej dla zakładów rzemieślniczych, przemysłu obróbki drewna, metalu i szkła, projektantów oraz architektów.

W związku z  dalszym  rozwojem firmy poszukujemy pracownika do  działu sprzedaży w naszej siedzibie w Kryspinowie, gmina Liszki na stanowisko :

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta: telefoniczna/online i w salonie

  • opracowywanie ofert i zamówień w systemie SAP

  • rozwiązywanie problemów klienta - doradztwo techniczne

  • obsługa procesu reklamacji

  • dążenie do osiągnięcia wysokiej wiedzy technicznej (asortyment)

  • współpraca z zespołem sprzedaży terenowej

Nasze wymagania:

  • komunikatywność i otwartość

  • umiejętność budowania relacji - lubisz kontakt z ludźmi

  • 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B

  • swobodna znajomość Excela

  • skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość SAP, branży stolarskiej oraz języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia produktowe i kompetencyjne

  • przyjazną atmosferę pracy

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kompetencji oraz premię

  • pracę w międzynarodowym, rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • po zdobyciu wysokiego poziomu wiedzy i kompetencji możliwość awansu

Klikając w przycisk aplikowania wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Zgłoszenia wraz z CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres rekrutacja@schachermayer.pl lub użyć formularza online.